Saun 20m2

Uus saunamaja 20m2 kahele, puuküttega.

Maja paikneb tiigi juures. Tiigi juurde vedab trepp. On terrass ja laud, kus saab suvel lamamistoolidel puhata ja päevitada. Väljas grillimise võimalus. Olemas võimalus tiigil paadiga sõita ja kalastada oma õngeritvaga.

Me pakume teenuseid terve aasta jooksul. 10 minuti kaugusel asuvad 3 tiigi, kus on võimali ujuma suvel. Talvel on võimalik jaata meie juures öösel, ja naudita ilusa talve loodusega, või lihtsalt puhata kauge tee pärast. Ei ole mitte midagi parem, kui  puhkus linna kaugemal, millal ümber on puhas, värske looduslik õhk ja vaikus. Maja juures on parkla.

Saunamajas on kahekohone diivanvoodi, teler bluetooth süsteemiga,  duširuum, tualett, külmik, teekan, kaks teetassi, suhkur, tee, väike söögilaud, radikas, seep, dušigeel, föön, sussid. Voodipesu, rätikud, küttepuud. Vaiadusel on võimalik osta lisa küttepuuid. Sissesõit lemmikllomadega on vaja kooskõlastada reegistreerimise ajal.

Meil on alati hea meelega pakkuda parem teenuse ja võimalusel pakkuda oma külalistele tasuta varajast sisseregistreerimist, või hilist väljaregistreerimist.

Hind: 155 € – ööpäev, või 15€ inimese kohta (tunni rent, minimaalne aeg 3 tundi).
Sissesõit alates 14.00
Väljasõit kuni 12.00
On võimalik tellida toit meie baaris.
Broneerimine : +372 56298277, ja webi kaudu:  booking.com
(Riigipühadel hinnad muutuvad.)

Menüü