Rõmeda šašlõkibaar

Demokraatlik Euroopa ja Armeenia menüü käsitööõlle, kange alkoholi, piimakokteilise ja suure teevalikuga.
Korraldame rõõmuga Teie ükskõik mis laadi peo.

Meie suur parkla rõõmustab nii väikeste kui suurte autodega külalisi. Vajaduse korral on meie baari külastajatel alati lubatud parklas tasuta ööbida. Baar on kahekorruseline. Esimesel korrusel on 2 saali. Ühes saalis rõõmustab meie väikesi külalisi lastenurk mänguasjade ja joonistamislauaga. Samuti on olemas teler, mille ees oma maitsvat tellimust oodates aega parajaks teha.

Teises saalis on kamin, mis Teile jahedal ja talvisel ajal sooja annab. Samuti saavad meie külalised läbi suure klaasseina oma silmaga jälgida šašlõki valmistamist.
Teisel korrusel on banketisaal.

Suvel on võimalik oma tellimust oodates terrassil istuda ja loodust nautida. Samuti on olemas mugavad lauakesed lauad päikesevarjude all, mis varjavad Teid palava päikese ja hoovihmade eest. Soojal aastaajal saab jälgida liha grillimist vabas õhus ja avatud köögis. Meie suuri ja väikesi külalisi rõõmustab miniloomaaed. Mudilaste jaoks on batuut ja mänguväljak.
Meie maitsvad ja tervislikud hommikueined on hea algus Teie päevale. Hommikueinet hakkame pakkuma alates kella 09.00 kuni 12.00.

Alates Maikuust oleme avatud:
P-K 9:00-22:00
N-L 9:00-00:00

Menüüs on ka toite, mis rõõmustavad veganeid ja moslemeid. Meie töötajad aitab rõõmuga kõiki külalist nende erinevate küsimuste lahendamisel.

Kui teil on kiire, on alati võimalik baari ette helistada ja oma lemmikrooga tellida. Samuti on toitu võimalik termokarbis kaasa tellida ja sellega väärtuslikku aega kokku hoida.

Tellimisnumbrid: +3725 515 243; +372 5852 8994

Menüü